Anasayfa           Karniyol Ana Arı Satışı           Bal           Ürünlerimiz
          Kemal Sayal Kimdir?           İletişim
 
 
 

Ürünlerimiz

Karma Çiçek Balı


Kekik, yonca ve yabani kır ve dağ çiçeklerinin birçok türünün bulunduğu Orta ve Kuzey Anadolu dağlık bölgelerinin vahşi doğasında kovanlarımızı konuşlandırılarak ürettiğimiz leziz ve şifalı sofralık/kahvaltılık baldır. Mide dostudur ve sindirim sistemindeki tedavi edici özelliklerinden dolayı ülser ve hazımsızlık için sabahları bir su bardağı ılık su ile aç karnına içilmesi tavsiye edilir.

Gramaj: 850 GR Fiyatı: 75 TL
Gramaj: 450 GR Fiyatı: 40 TL

Kestane Balı


Polonezköyümüzün ormanlarının kestane ağaçlarından ürettiğimiz koyu rengi, acımsı ve belirgin farklı tadı ile bilinen, yeryüzünün en zengin enzim bulunduran balıdır.Bu bal; kestane ormanlarının bulunduğu yörelerde, yılın çok kısa bir döneminde çiçeklenen kestane ağaçlarının arılarımız tarafından ziyaretleriyle üretilir. Üretimin kısıtlı yörelerde ve kısa süren çiçeklenme dönemi dolayısıyla ürün çok az olabilmektedir. Bu sebeptendir ki kestane balının fiyatı diğer ballardan daha pahalıdır.
Polonezköy Arıcılık, çiftliğimizin 1967'den beri tecrübe ve deneyimleri sonucu, kestane balımızın,Türkiye'nin en saf ve kaliteli kestane balı olduğunu gururla duyurur....

Gramaj: 850 GR Fiyatı: 150 TL
Gramaj: 450 GR Fiyatı: 80 TL
Gramaj: 225 GR Fiyatı: 45 TL

Geven & Kekik Balı


Doğu marmaranın engebeli vadilerinde doğanın kucağindaki arılıklarımızdan ürettiğimiz ekolojik değerdeki ballarımızla sağliğınaza sağlık damağiniza emsalsiz lezzet sunuyoruz...

Gramaj: 850 GR Fiyatı: 75 TL
Gramaj: 450 GR Fiyatı: 40 TL

Karaçalı Balı


Karaçali dikenli bır bitkidir. Her diken bitkisinın nektarı şifalı ve kaliteli olduğu için karaçali da bir nevi diken olup ,lezzetli bir baldır.lezzet ve şifa açisından kaliteli ballar sınıfına girer.

Gramaj: 850 GR Fiyatı: 85 TL
Gramaj: 450 GR Fiyatı: 45 TL

Çam Balı


Enzim ve mineral deposu olan çam ballarımız tartışılmaz şekilde kaliteli ve lezzetlidir. Ekolojik sistemlerimizle sofralarınıza şifa vermeye namzet bir kahvaltı balıdır.

Gramaj: 850 GR Fiyatı: 35 TL
Gramaj: 450 GR Fiyatı: 20 TL

Kara Kovan Balı


Hiçbir müdahale edilmeden üretilmiş tamamen bal arısının kendi gayret ve kabiliyeti neticesinde meydana gelen bir baldır.

Gramaj: 1000 GR Fiyatı: 125 TL

Krem Balı


Kristalize olmuş mikserden geçmiş bal. Akışkan değildir. Ekmeğe sürülebilir. Tarçınlı çeşidimiz de deneyebilirsiniz.

Standart kap adeti 40 tl'dir.